ÜlkeKültür.com

Sinan Oğan: “Kazanan Türk milliyetçileri, Atatürkçüler olmuştur”

0 106

Investing.com – CET İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlerin birinci çeşidinde %5’in üzerinde oy toplayan, ikinci tıpta ise Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan, toplumsal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

“Artık yeni bir devir başlıyor”

Seçmenlerin istikrardan tarafa oy kullandıklarını tabir eden Sinan Oğan, linç kültürü ile terör iltisaklı partilerin kaybettiğini söyledi.

Oğan’ın Twitter’dan yaptığı açıklama şöyle:

2011’den itibaren 6 yıl boyunca Milliyetçi Hareket Partisi’nden Iğdır milletvekili olarak vazife yapan ve bu süreçte partisinden iki kere ihraç edilen Sinan Oğan, 2017 yılından sonra yoluna bağımsız olarak devam etmişti.

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine Zafer Partisi, Adalet Partisi, Ülkem Partisi ve Türkiye İttifakı Partisi tarafından oluşturulan CET İttifakı’nın adayı olarak katılan Sinan Oğan, birinci çeşitte %5,17 oy topladı. Oğan, ikinci çeşitte Recep Tayyip Erdoğan’ı destekledi.

Yazar: Deniz Engin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo - İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/