ÜlkeKültür.com

Shibarium, süreç sayısında rekor kırdı ancak PEPE’nin rekabeti baskı yaratıyor

0 111

Meme-coin olarak piyasaya sürülen Shiba Inu (SHIB), ekosistemini genişleterek daha farklı kullanım alanları yaratmaya odaklandı. Bu nedenle tasarlanan ikinci katman tahlili Shibarium, 10 milyon süreçle yeni bir rekor kırdı.

Kısa bir mühlet evvel kullanıma açılan Puppynet test ağı kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Ağda bugüne kadar gerçekleşen süreç sayısı 10 milyonu aştı. Ağda açılan cüzdanların sayısı ile 15 milyonun üzerinde.

Puppynet test ağında gerçekleşen süreçler, 12 Mayıs tarihinin başından bu yana günlük 300.000 barajını aşmayı başarıyor. Tıpkı vakitte token yakımlarının desteklendiği ağda bugüne kadar 3 milyarın üzerinde token yakıldığı görülüyor.

Meme-coin piyasasında odaklar PEPE projesine çevrilirken SHIB, kıymet kazanmakta zorlanıyor. Son 24 saatte %1,1 gerileyen token, 0,00000863 dolardan süreç görüyor.

Bu makale birinci olarak BeInCrypto üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!