ÜlkeKültür.com

SEC, bir kripto para hakkında daha menkul değer yorumunda bulundu

0 6

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC), Ripple ve Algorand’ın akabinde bu sefer de Filecoin için menkul değer yorumunda bulundu.

Düzenleyici kurum, Grayscale’in Filcoin Trust (GFT) fonunu kaldırmasını talep ediyor.

Grayscale Investments, tanınan altcoin projesi Filecoin özelinde kıymetli bir gelişmeyi paylaştı. Dev kripto para şirketi, SEC çalışanı tarafından Filcoin Trust eserinin radara alındığını duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamada, SEC‘in Filecoin’i menkul değer olarak nitelendirdiği tabir edildi. Ayrıyeten GFT listelemesinin geri çekilmesi talebinin mektup ile iletildiği bilgisi geçildi.

Menkul Değerler ve Borsa Komitesi çalışanı, Filecoin’i “federal menkul değerler maddeleri kapsamında bir menkul kıymet” olarak görüyor.

Ancak Grayscale tarafından geri adım atılmadığı kaydedildi. Menkul değer kategorizasyonunu kusurlu gören dev şirket, SEC çalışanının görüşlerini kabul etmiyor.

Grayscale, SEC işçisinin komite görüşlerini yansıtmadığını söz ederken öncesinde kurul onayı alındığının altını çizdi. Ayrıyeten şirketin, menkul değer yorumuna karşı bir karşılık hazırladığı duyuruldu.

Bu makale birinci olarak BeInCrypto üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Köpek pansiyonu - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - AiKalem Blog - oto çekici - bir finansçı - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/ - düğün davetiyesi - slot siteleri - canlı casino siteleri