ÜlkeKültür.com

Samsung Galaxy S23 Ultra’dan birinci canlı görüntü da sonunda ortaya çıktı

0 117

Galaxy S23 ile ilgili olarak her gün yeni bir sızıntı duymaya alıştık. Bu sefer ortaya çıkan sızıntı, bir test görüntüsü. Toplumsal medyada yayılan sızıntı görüntüsü Nikaragua’da bir telefon dükkanında çekilmiş üzere görünüyor. Görüntüde yeşil renkli bir Ultra modeli var ve telefonun kamerasının nasıl çalıştığı gösteriliyor.

Uygulamalı görüntü bize Samsung Galaxy S22 Ultra’nın halefi hakkında zati bilmediğimiz pek bir şey söylemiyor, lakin bu telefonun şimdiye kadar görülen sızıntılara gerçek hayatta ne kadar benzeyeceğini görmek değişik.

Ayrıca Samsung Galaxy S23 Ultra’nın daha evvel resmi olmayan kaynaklar tarafından internette yayınlanan siyah, yeşil, krem ​​ve eflatun renklerindeki fotoğraflarını da görüyoruz. Bu durumda, sızan ön bilgiler büyük ölçüde gerçek görünüyor. Sızıntılardan görüldüğü kadarı ile Samsung yeni telefonu satış mağazalarına göndermeye başladı bile.

Son haftalarda tabiri yerinde ise bir Galaxy S23 sızıntısı seli yaşandı ve Samsung’un açıklayacak çok fazla bir şeyi kalmadı. Ultra modeli de dahil olmak üzere yeni telefonlara birinci resmi bakışımızı 1 Şubat Çarşamba günü Samsung Unpacked etkinliğinde atacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama - Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - Nevşehir evden eve - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom