ÜlkeKültür.com

Ross Stores Gelir Raporu, Q3 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

0 0

Investing.com – Ross Stores, üçüncü çeyrek için Perşembe günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist iddialarını aştığını ve iddiaların üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, pay başına $1,00 gelir ile toplam gelirinin $4,57B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin pay başına $0,81 ve toplam $4,36B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Ross Stores payları 14% düştü. Payın süreç gördüğü Nasdaq 100 endeksi 28% düştü.

Ross Stores Keyfi Tüketici Eserleri kesimindeki öbür büyük gelir raporlarını takip ediyor

27 Ekim günü Amazon.com, üçüncü çeyrekte pay başına $0,28 gelir ile toplam gelirinin $127,1B olduğunu söz etti. Beklentiler, pay başına $0,22 gelir ile toplam gelirin $127,76B olacağı istikametindeydi.

19 Ekim günü Tesla şirketinin gelirleri ise analist iddialarını aştığını ve üçüncü çeyrekte pay başına $1,05 gelir ile toplam $21,45B gelir elde etti. Investing.com analistleri pay başına $1 gelir ile toplam $21,98B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya