ÜlkeKültür.com

Ripple’ın yeni raporu ödemelerin geleceğine ışık tutuyor

0 147

Ripple’ın “2023 Yeni Bedel Rapor”u, kripto para üniteleri ve dijital varlıkların geleceğine ait optimist bir tablo çiziyor. Yeni trendlere dair kıymetli varsayımlar sunan rapor, kuvvetli geçen yıla karşın dalın kalıcı inancını gösteriyor.

Küresel finans başkanlarının yayımladığı yıllık anketler ve tahlillerin bir derlemesi olan rapor, kripto dünyasını gerçek dünyada itici bir güç olarak söz ediyor. Ayrıyeten Ripple, raporunda Merkez Bankası dijital para üniteleri (CBDC’ler), merkezsiz finans (DeFi) ödemeleri üzere alanlarda yarar ve iş bedeli öne alınarak optimist bir tablo çiziliyor.

Küresel finans başkanlarının yüzde 90’ından fazlasının önümüzdeki üç yıl içinde iş dünyası, finans ve toplum üzerinde kıymetli tesirleri olacağını içeren raporda iştirakçilerin yüzde 79’u kripto para tahlillerini operasyonlarına entegre etme konusunda kendinden emin.

Katılımcıların yüzde 72’si tarafından potansiyel olarak çıkarlı bir yol olarak görülen varlıkların tokenizasyonu, inovasyonu teşvik etme ve yeni iş fırsatlarının kilidini açma potansiyeli göz önüne alınarak finans, imalat ve medya üzere dallarda toplanıyor.

Ripple raporunda sürat ve maliyet öne çıkıyor

Ripple anketi, global finans önderlerinin yüzde 44’ünün değerli bir kullanım alanı olarak gördüğü ödemelerin, kripto kullanımına açılan en kıymetli kapı olduğunu ortaya koyuyor. İştirakçiler tarafından; sürat, maliyet ve milletlerarası ödeme avantajları, global ödeme başkanlarının yarısından fazlasının daha süratli ödeme yapması üzere nedenler kripto parayı operasyonlarına entegre etmenin en kıymetli yararı olarak görülüyor.

DeFi, şimdi emekleme etabında olsa da birçoğu DeFi tahlillerini halihazırda araştıran yahut işlerine entegre eden finans başkanları tarafından yakından izleniyor. Ankete katılanların yaklaşık yüzde 76’sı risk, likidite ve kimlik idaresinde inovasyonu teşvik etmenin bir yolu olarak kurumsal DeFi’ye ilgi duyduklarını tabir etti.

Yüksek ilgiye ve olumlu benimseme eğilimlerine karşın rapor; birebir vakitte zımnilik, düzenleyici netlik, risk idaresi ve fiyat oynaklığı üzere ele alınması gereken zorlukları da ortaya çıkardı.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking