ÜlkeKültür.com

Polkadot yükselişini sürdürüyor

0 61

CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran Polkadot’un (DOT) fiyatı, son 24 saat içinde %5,21 arttığı için yükseliş piyasasına ahenk sağladığı söylenebilir. Polkadot büyük dijital para üniteleri ortasında yer alıyor lakin yüksek oynaklığa sahip. Bu yüzden yılın büyük kısmında kripto meraklılarının radarına hakikaten yerleşemedi, bu trend değişmek üzere olabilir.

Polkadot tokeni, etkileyici parachain aktivitesinden bir dayanak üzere görünen yedi günlük mühlet boyunca %12,37’lik bir büyümeyi sürdürdü.

Protokol tarafından paylaşılan yakın tarihli bir güncellemede, geleceğin toplumsal ağlarının mimarisi olarak hizmet veren bir blockchain ağı olan SubSocial Chain, protokolünü Kusama ağından Polkadot’a taşıma planlarını açıkladı.

SubSocial planlarının yanı sıra Polkadot ekosistemindeki başka protokoller de eşsiz sıçramalar kaydetti ve bu da DOT’a olan ilginin tekrar canlanmasına yardımcı oldu. Manta Network, öbür özelliklerin yanı sıra ağ saklılığının tekrar sağlanmasına yardımcı olan bir yükseltme olan MantaPay testnet v3’ün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Polkadot yükseliş ivmesini koruyabilir mi?

Mevcut büyüme ile kripto para şu anda 6,62 dolar fiyatla ve 7,67 milyar dolarlık piyasa kıymetinin üzerinde süreç görüyor. Polkadot, piyasa pahası sıralamasında birinci 10 kripto paradan düşerken emsallerinin birçoklarından nispeten daha dirençli kaldı.

Mevcut baskıyla birlikte DOT’un, 90 günün en yüksek düzeyi olan 7,40 doları aşmasıyla büsbütün canlandığı istikametinde beklentiler ortaya çıktı.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tuzla Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Tuzla Eşya Depolama - Bebek Takıları - lol rp fiyatları - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/