ÜlkeKültür.com

Pencere Korkuluğu Nasıl Takılır

0 171

Konut, yapınak, alışveriş merkez, okul, hastane, mağaza ve değişik amaçlara hizmet eden binlerce binanın merdiven ve korkuluk işlerini başarıyla tamamlamış, fazlaca çeşitli projelere gururla imza atmış ve yapmış olduğu bütün işlerde minik büyük ayrımı yapmadan en yüksek kalite ve mükemmelliği hedefleyerek zamanında teslimler gerçekleştirmiştir.

Çelik Merdivenler
Metaller oldukca hafifçe gözükmesine rağmen, oldukça sağlam materyallerdir. Metal merdivenler genellikle kesit halinde yapılır ve yerinde monte edilirler.

Daha fazla mesaj

Cam Korkuluklar
Pencere Korkuluğu cam korkuluklar işlemden geçmiş doğrusu lamine temper yapılma camlardan yapılırlar. Cam kalınlıkları yapılacak modele göre değişkenlik gösterir.

Ahşap Merdivenler
Ahşap merdivenler çoğunlukla iç mekanlarda kullanılır. Merdiven yapımında kayın, meşe şeklinde sert ve sağlam ağaçların kullanılması icap eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking