ÜlkeKültür.com

OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonu, yanında büyük bir sürprizle gelecek

0 48

OnePlus 11’in 7 Şubat’ta dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Lakin görünüşe bakılırsa OnePlus, o gün sahneyi yalnızca yeni amiral gemisi telefonuna bırakmayacak; sürpriz bir eserle de karşılaşabiliriz: Yeni bir PC klavyesi…

91mobiles’a nazaran OnePlus, mekanik klavyesini OnePlus 11 ile birlikte 7 Şubat’ta piyasaya sürmeyi planlıyor. Kaynaklara nazaran eser, basitçe “OnePlus Keyboard” olarak isimlendirilecek.

Sızan bir imaj, sayısal tuş kadrosu olmayan ve tam boyutlu olması beklenmeyen bir klavyeye işaret ediyor. Görsel esere dair tam bir fikir vermiyor fakat kırmızı renkli bir buton dikkat çekiyor. Klavyenin macOS, Windows ve Linux ile uyumlu olması bekleniyor.

Şirket, yeni klavyesini birinci olarak Hindistan’da satışa sunacak. Lakin ilerleyen aylarda Dünya’nın öbür bölgelerinde de satışa sunulması kelam konusu olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/