ÜlkeKültür.com

Nikah Şekeri Modelleri 2023

0 95

Yeni yılda dünya evine girecek çiftlerimizin nikah törenlerine katılan konuklarına dağıtabilmesi için hediyelik arayışı içerisine girdiğini biliyoruz. Şimdi sizlerle birbirinden hoş ve son günlerde en çok satışı yapılan nikah şekeri modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Daha fazla mesaj

Vozol Satış

Mobil Ödeme Bozum

Strateji ve Analiz

İlk olarak epoksi magnetten başlayalım. Epoksi magnet üzerlerindeki şeffaf yazı ve şoklanmış cipso çiçek süslemesi ile büyük ilgi görüyoruz. Mantar tıpalı şişelerde yine popüler. Özellikle tüp şişe içerisinde badem şekeri ve etiketi ile çok uyumlu. Diğer bir modelde magnet buket fiyatının uygun oluşu sebebiyle oldukça fazla tercih ediliyor. Fiyatının uygun olmasının yanı sıra görüntüsü ilede çok beğenilmekte. Rengarenk çiçekler kullanılarak hazırlanan buketlerin arka kısmında mıknatıs bulunmakta.

Organizasyon tarihinize yaklaşık olarak 30 gün gibi bir zaman kalınca mutlaka bu hediyelik siparişlerinizi oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Zaten nikah öncesi bir çok farklı konu ile uğraşıyoruz. Yaklaşık olarak nikahımıza bir hafta kala ürünlerin elinize ulaşması sizin açınızdan avantajlı olacaktır. Yeni sezonda en çok tercih edilecek nikah şekeri modelleri hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Umuyoruz ki sevdiğiniz insanla bir ömür boyu mutlu olursunuz ve dağıttığınız hediyeliklerde size şans getirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Kiralık bahis sitesi