ÜlkeKültür.com

Netflix Gelir Raporu Beklentileri Karşılamadı, Q4 Toplam Gelir Beklentiyi Aştı

0 92

Investing.com – Netflix (NASDAQ: NFLX), dördüncü çeyrek için Perşembe günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist varsayımlarını tutturamadı ve kestirimlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, pay başına $0,21 gelir ile toplam gelirinin $7,85B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin pay başına $0,59 ve toplam $7,84B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Netflix payları 7% yükseldi. Payın süreç gördüğü Nasdaq endeksi 3% yükseldi.

Netflix Teknoloji kesimindeki öbür büyük gelir raporlarını takip ediyor

12 Ocak günü Taiwan Semiconductor, dördüncü çeyrekte pay başına $1,82 gelir ile toplam gelirinin $19,93B olduğunu söz etti. Beklentiler, pay başına $1,78 gelir ile toplam gelirin $20,38B olacağı istikametindeydi.

12 Ocak günü Infosys ADR şirketinin gelirleri ise analist varsayımlarını karşıladı ve dördüncü çeyrekte pay başına $0,19 gelir ile toplam $4,66B gelir elde etti. Investing.com analistleri pay başına $0,19 gelir ile toplam $4,61B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama - Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - Nevşehir evden eve - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom