ÜlkeKültür.com

Moody’s Gelir Raporu, Q4 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

0 139

Investing.com – Moody’s (NYSE: MCO), dördüncü çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist iddialarını aştığını ve varsayımların üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, pay başına $1,60 gelir ile toplam gelirinin $1,3B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin pay başına $1,41 ve toplam $1,25B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Moody’s payları 12% yükseldi. Payın süreç gördüğü S&P 500 endeksi 4% yükseldi.

Moody’s Endüstriyel Eser ve Hizmetler dalındaki başka büyük gelir raporlarını takip ediyor

Salı günü United Parcel Service, dördüncü çeyrekte pay başına $3,62 gelir ile toplam gelirinin $27B olduğunu söz etti. Beklentiler, pay başına $3,59 gelir ile toplam gelirin $28,13B olacağı tarafındaydı.

24 Ocak günü Raytheon Technologies şirketinin gelirleri ise analist iddialarını aştığını ve dördüncü çeyrekte pay başına $1,27 gelir ile toplam $18,09B gelir elde etti. Investing.com analistleri pay başına $1,24 gelir ile toplam $18,19B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking