ÜlkeKültür.com

Microsoft’un ekim ayınds App Store’dan çektiği uygulaması, artık geri döndü

0 0

Microsoft’un SwiftKey klavyesi, beklenmedik bir biçimde App Store’a geri döndü. Şirket, iOS için klavye takviyesini ekim ayında resmi olarak durdurmuş ve uygulamayı App Store’dan kaldırmıştı. Lakin artık bu kararından geri adım atmış üzere görünüyor.

Microsoft, yaptığı açıklamada, “Müşterilerimizden aldığımız geri bildirim uyarınca, SwiftKey iOS’u tekrar Apple App Store’a koymaya karar verdik” dedi ve devam etti: “Daha fazla bilgiyi Support.SwiftKey.com adresinden alabilirsiniz.

SwiftKey geri döndü, fakat güncellenme tarihi hala 11 Ağustos 2021 görünüyor. Uygulamanın yeni sürümlere güncellenip güncellenmeyeceği şimdi muhakkak değil, lakin birtakım değişikliklerin olacağı düşünülüyor. Microsoft’un OneNote ve Office genel müdürü Vishnu Nath, kullanıcıların yaşanacak yeni gelişmelere hazırlıklı olmasını istedi ve Microsoft’un, klavye yazılımına büyük yatırım yapmayı planladığını müjdeledi.

SwiftKey başlangıçta Android platformunda son derece tanınan olmuştu ve iOS 8 ile birlikte, 2014’te Apple üçüncü parti klavye yazılımlarına müsaade vermeye başladığında, iOS platformuna taşınmıştı. 2016’da Microsoft tarafından satın alındı. Android platformunda başından beri bulunuyor ve epeyce tanınan durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya