ÜlkeKültür.com

Iqos Sigara Nasıldır

0 156

İqos İluma Nedir

İqos iluma nedir şeklinde sorular ürünü tercih etmek isteyen kişiler arasında sorulmaktadır. Ürün kullanıcılara sigarayı bırakmak isteyen veya daha farklı bir ürün arayışına geçmiş kişiler tarafından için üretilmiştir. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren oldukça talep gören bu ürün sayesinde çoğu kullanıcı sigaraya bırakmaya çok daha yatkın hale geldiğini söylemiştir. Üstelik ergonomik tasarımı sayesinde ısı yanmaz tütün cihazının buluştuğu bir noktadadır.

Ürün tasarım açısından ana gövde içerisine yerleştirilmiş alüminyum ve sargı kılıfını birleştiren tasarıma sahip olmaktadır. Gövdesinin rengi tamamen kişinin kendi tercihine bağlı olarak seçilmeye müsaittir. Üstelik ürün içerisinde sarkıl kapakları ve yüzük setleri gibi birden fazla geniş aksesuar yelpazesi ile kullanıma açılmıştır. Ana gövdesi toplamda 5 renkten oluşarak kişinin kendi cihazını kendisinin belirlemesine fırsat vermektedir.

Iqos Sigara Nasıldır

Iqos sigara pek çok kişi tarafından tercih edilerek oldukça kullanışlı bir ürün olarak bulunmaktadır. Kişiler birbirinden farklı siteyi gezerek ürüne gelen yorumları okuyup bir fikir sahibi olabilir. Ürüne gelen yorumlar arasında ürünün ergonomik tasarımından ve taşınma açısından kolay olduğu söylenmektedir.

Üstelik temizlemeye gerek kalmaksızın sizlere herhangi bir zahmet vermez. Arka arkaya ise iki kez kullanımı fırsat vermektedir. Üstelik kişiselleştirilmiş bir cihaz yapabilmek için halka setleri ve kapı kapakları gibi aksesuara da seçmeniz mümkündür. Ateş veya Duman bırakmadan çekirdekten ısınma teknolojisi ile üretilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!