ÜlkeKültür.com

İqos Fiyatı Ne Kadar?

0 85

İqos İluma Kaç Para?

İqos iluma nelerdir şeklinde sorular ürünü tercih etmek isteyen kişiler arasında sorulmaktadır. Ürün kullanıcılara sigarayı bırakmak isteyen veya daha farklı bir ürün arayışına geçmiş kişiler tarafınca için üretilmiştir. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren oldukça istek bulan bu ürün sayesinde bir çok kullanıcı sigaraya bırakmaya çok daha yatkın hale geldiğini söylemiştir. Üstelik ergonomik tasarımı yardımıyla sıcaklık yanmaz tütün cihazının buluştuğu bir noktadadır.

Ürün tasavvur açısından ana beden içerisine yerleştirilmiş alüminyum ve sargı kılıfını birleştiren tasarıma sahip olmaktadır. Gövdesinin rengi tamamen kişinin kendi tercihine bağlı olarak seçilmeye müsaittir. Üstelik ürün içinde sarkıl kapakları ve yüzük setleri şeklinde birden fazla geniş aksesuar yelpazesi ile kullanıma açılmıştır. Ana gövdesi toplamda 5 renkten oluşarak bireyin kendi cihazını kendisinin belirlemesine fırsat vermektedir.

Daha fazla mesaj

Iqos Sigara Nasıl Alınır?

Iqos sigara pek çok şahıs tarafınca tercih edilerek oldukça kullanışlı bir ürün olarak bulunmaktadır. Kişiler birbirinden değişik siteyi gezerek ürüne gelen yorumları okuyup bir düşünce sahibi olabilir. Ürüne gelen yorumlar içinde ürünün pratik tasarımından ve taşınma açısından basit olduğu söylenmektedir.

Üstelik temizlemeye gerek kalmaksızın sizlere herhangi bir zahmet vermez. Arka arkaya ise iki kez kullanması fırsat vermektedir. Üstelik kişiselleştirilmiş bir cihaz yapabilmek için halka setleri ve kapı kapakları benzer biçimde aksesuara da seçmeniz mümkündür. Ateş veya Duman bırakmadan çekirdekten ısınma teknolojisi ile üretilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Meme Büyütme Ameliyatı - Kalkan Kiralık Villa - Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/