ÜlkeKültür.com

Iqos Cihazların Piyasa Fiyatları

0 129

Iqos Cihazların Piyasa Fiyatları

Iqos fiyat mevzusunda marka bir ürün bulunmasına rağmen oldukça ekonomiktir. Fiyatlar geliştirilmiş olan cihazlara bakılırsa farklılık gösterebiliyor. Ayrıca değişik pazarlarda ve farklı para birimine haiz ülkelerde bu fiyatlar da farklılıklar olunabiliyor. Türkiye de ıqos cihazları sipariş edebileceğiniz resmi bir web adresi bulunuyor.

Burada ki güncel fiyatlara göre şu an da 700 TL’ den başlayarak 3.000 TL’yi uzanan fiyatlar vardır. Bu fiyatlar cihazların büyüklüğü, işlevi ve üretilen şekline bakılırsa değişiklik göstermektedir. Ayrıca farklı siteler de ıqos cihazların fiyatlarda da değişiklikler oluşabiliyor. Ek olarak sipariş edilecek parçalar bu fiyatlara dahil edilmemektedir. Ek parçalar için ıqos resmi alışveriş adresini kullanarak sipariş verme imkanı bulunuyor.

Daha fazla mesaj

Vozol Satış

Mobil Ödeme Bozum

Strateji ve Analiz

Iqos Sigara Nedir?

Iqos sigara daha pak bir muhit için geliştirilmiş olan bir çeşit tütün ısıtma rolü gösteren cihazlardır. İnsanlar zararı dokunan alışkanlığı olan sigara içme eylemini daha sağlıklı bir hale getirmek için bu cihazları tercih etmektedir. Iqos sigara modelleri rakip seçeneklerine nazaran dumansız bir biçimde kullanılmaya uygundur.

Üstelik bu modellerin üretimi uzun ömürlü olduğundan maddi açıdan da büyük bir rahatlığa geçiş sağlamaktadır. Iqos sigara modellerin de güvence olmasından kaynaklı aygıt hatası olması durumunda birebir değişiklikler mümkündür. Hızlı şarj olan ıqos sigaralar dış ortamlar da uzun vakit dayanıklılık gösterebiliyorlar. Üstelik uygar tasarımıyla zevkli bir görüntü sergilemenize de yardımcı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Antikacı - Plak alan yerler - Bubble show - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Kiralık bahis sitesi