ÜlkeKültür.com

iPhone 14’te Pro modellere özel olan Dynamic Island, bu defa tüm iPhone’lara geliyor

0 71

Bu yılın sonlarında çıkacak iPhone 15’ten neler bekleyebileceğimizle ilgili daha fazla detay ortaya çıktı. Yeni argümana nazaran iPhone 15 modelleri Apple Watch gibisi bir estetiğe sahip olacak. Diğer bir deyişle dört telefonun hepsinde kavisli kenarlar (ekranlar değil) bulunacak. Ayrıyeten iki Pro modelinde daha ince çerçeveler göreceğiz.

Bu sav, dört telefondaki ekran boyutlarının geçen yılla birebir kalacağını söyleyen, Apple sızıntıları ile tanınan ShrimpApplePro’dan geliyor. Dahası, Dynamic Island’ın da bu kere tüm modellerde bulunacağı söyleniyor. Ayrıyeten, ekranların düz olacağı, yalnızca çerçevelerin kavisli olacağı söyleniyor. Bununla birlikte, ön kamerada büyük bir değişiklik olmayacağı sav ediliyor.

iPhone 14’e yakından baktığımızda çerçevelerin aslında etkileyici derecede ince olduğunu görüyoruz. Bu nedenle, serideki iki daha değerli telefon kelam konusu olduğunda onların tam olarak ne kadar inceleceğini görmek enteresan olacak. Ayrıyeten bu kavisli çerçeveleri de görmek istiyoruz. Apple’ın iPhone 11’de gördüğümüz üzere genel olarak daha kavisli bir dizayna geri dönme ihtimali bulunuyor.

Sızıntılara nazaran bu daha ince çerçeveler iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’a gelmeyecek olsa da, bu telefonların kenarlarında da hafif bir kıvrım olacak. Köşeli görünüm ortadan kalkacak ve daha yuvarlak görünüm geri gelecek üzere görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antika Eşya Alanlar - Tuzla Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - lol rp fiyatları - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/