ÜlkeKültür.com

İktisat ve siyaset gündemi- 2 Ağustos 2019

0 3

1- CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Rize’nin Fındıklı Belediyesi ile Arhavi, Hopa, Kemalpaşa, Borçka ve Artvin belediyelerine ziyarette bulunacak, halka hitap edecek.

(Rize/Artvin/11.00/12.00/14.00/15.00/17.00/18.30)

 

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Etraf ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Valilikte Vilayet Kıymetlendirme Toplantısı’na katılacak, Bezirgan, Kozluk, Melen ve Karasu Maden Deresi’nde incelemelerde bulunacak, Büyükşehir Belediyesini ziyaret edecek.

(Sakarya/11.00-18.15)

2- AK Parti Genel Lider Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Yerel İdareler İstişare ve Kıymetlendirme Bölge Toplantıları”nın ikincisine katılacak.

(Şanlıurfa/11.00)

 

EKONOMİ

1- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2017’de orman yangını çıkan Zeytinköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir ortaya gelecek ve yangından etkilenen alanda yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunacak.

(Muğla/15.15)

2- Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Lideri Şemsi Bayraktar, bu yılki kurban fiyatlarına ait basın toplantısı düzenleyecek.

(Ankara/10.30)

3- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, mayıs ayına ait finansal kesim dışındaki firmaların Döviz varlık ve yükümlülüklerini açıklayacak.

(Ankara/14.30)

4- TÜİK, haziran ayı motorlu kara taşıtları istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

 

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Kazakistan’da Suriye bahisli 13. Garantörler Toplantısı’nın ikinci ve son gününde ortak bildiri kabul edilecek.

(Nur Sultan)

2- Suriye’de Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin İdlib gerginliği azaltma bölgesine yönelik atakları ve başka gelişmeler takip ediliyor.

(İdlib/Halep)

 

 

AA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BorsaSpor Tayt ModelleriÜmraniye Gündem Haber
https://meskhaber.com/
uluslararası evden eve nakliyat
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - medikal maske üreticileri - Pencere Korkuluğu - Sfero Döküm - tiny house konaklama - ertuğrul doğan