ÜlkeKültür.com

Hosteslik İçin Dil Eğitimi

0 89

Hostes, havayollarında görevli olarak çalışan kadınlara verilen bir meslek unvanıdır. Uçakta yolculara hizmet verirler. Hostesler, deneyimlerine göre farklı hava yollarında ve farklı alanlarda çalışırlar. Ayrıca havayollarında çalışabilmeleri için çeşitli eğitim programlarını tamamlamaları gerekmektedir.

Bu eğitimlerden en önemlisi de dil hâkimiyeti ve yabancı dil bilgisidir. Özellikle İngilizce bilmeleri çok önemlidir. İngilizcenin yanında birkaç dile daha hâkim olmaları beklenilmektedir. İngilizce bilmeyen bir kişi hosteslik için müracaat edememektedir. O nedenle kariyerburda.com olarak İngilizce öğrenmek isteyen ve hosteslik kariyeri düşünen kişilerin eğitimlerinde yardımcı olmaktayız.

Ayrıca farklı havayolu şirketleri İngilizce dil bilgisi yanında Almanca, Fransızca v.b. gibi dilleri de bilmeyi şart koşmaktadır. Kariyerburda.com olarak bizler de Almanca, Fransızca dil eğitimleri vermekteyiz ve hostes olmak isteyen öğrencilerimize bu konuda da yardımcı olmaktayız.

Adından da anlaşılacağı gibi hostes, bir hava yolunda kadın görevli veya garson anlamına gelir. Hostes olarak çalışmak çok fazla sabır ve özveri gerektirir. Havayolları mesai saatlerinde çalışır, bu nedenle hosteslerin her an çalışmaya hazır olması gerekir. Görevlilerin ayrıca yolculara yiyecek ve içecek servisi yaparken hızlı ve verimli olmaları gerekir. Bu nedenle, çoğu havayolunun, görevlilerin becerilerini uygulayabilecekleri hostes kulüpleri vardır. Diğer hava taşıyıcıları, hosteslerin uçuşa atanmadan önce testlerden geçmesini şart koşmaktadır.

Kariyerburda.com Avrupa Lisanları Merkezi olarak Kadıköy İngilizce Kursu bünyesinde hosteslik İngilizce eğitimlerimiz devam etmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/