ÜlkeKültür.com

Güzellik Merkezi

0 11

Leyla İnanır Güzellik Merkezi 5 farklı illerde hizmet vermektedir. Antalya, Ankara, Gaziantep, İstanbul ve Muğla’da şubeleri bulunmaktadır. Kadınlar asırlar boyunca her zaman güzel bir görünüme sahip olmak için uğraşmışlardır. Günümüz teknolojisi ile elde edilmiş yenilikler sayesinde kusursuz bir tene ve cilde haiz olmak artık hiçte ulaşılmaz değildir. Leyla İnanır Güzellik Merkezi’nde sunulan hizmetler tamamen güvenilirdir. Kullanılan malzemeler kaliteli ve insan sağlığına zararı dokunmayan ürünlerden doğar. Ayrıca ikinci bir hizmet almak dilerseniz %30 tenzilat mevcuttur.

Daha fazla mesaj

Aynı anda 20’den fazla kişiye hizmet verilebilecek kadar geniş ve ferah bir ortama haiz olan güzellik salonunda cilt beyazlatma, leke yok etme, cilt tonu eşitleme, lazer epilasyon, özel selülit bakımı, saç bakımı, göz çevresi bakımı, protez tırnak ve ağda hizmetleri sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşarak detaylı malumat alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BorsaSpor Tayt ModelleriÜmraniye Gündem Haber
https://meskhaber.com/
uluslararası evden eve nakliyat
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - medikal maske üreticileri - Pencere Korkuluğu - Sfero Döküm - tiny house konaklama - ertuğrul doğan