ÜlkeKültür.com

God of War: Ragnarok, 1 haftada kırdığı rekorla Sony tarihine geçti

0 2

Resmi PlayStation Twitter hesabına nazaran God of War: Ragnarok, çıkış haftasında öteki tüm birinci taraf PlayStation oyunlarından daha fazla satmayı başardı. Sony, oyunun birinci haftasında 5,1 milyon satış yaparak The Last of Us Part II, Marvel’s Spider-Man, Uncharted 4: A Thief’s End ve Ragnarok’un selefi God of War’ın (2018) önüne geçtiğini söylüyor.

9 Kasım’da yayınlanan AAA aksiyon-macera oyunu, 135 eleştirmen incelemesine nazaran Metacritic’te yüzde 94 puan alarak evvelki oyunla birebir puana sahip oldu.

Daha evvelki özel oyunlarla satışların karşılaştırılması her vakit net bir sonuç vermiyor. Şirket, muhtemelen anlık PR muhtaçlıklarını karşılamak için farklı oyunlar için çeşitli vakit dilimleri kullandı. Örneğin, The Last of Us Part II (2020’de dört milyon), Marvel’s Spider-Man (2018’de 3,3 milyon) ve God of War (2018’de 3,1 milyon) için birinci üç günlük satışları duyurdu. Yeniden de Ragnarok’un birinci hafta satışları, 2016’nın birinci haftasında 2,7 milyon satan Uncharted 4: A Thief’s End’in satışlarının neredeyse iki katına ulaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya