ÜlkeKültür.com

Genesis’in, en büyük 50 alacaklıya 3,5 milyar dolardan fazla borcu var

0 110

Genesis Küresel Holdco LLC tarafından yapılan iflas müracaatının detaylarına nazaran kripto borsası Gemini, ticaret devi Cumberland, Mirana, MoonAlpha Finance ve VanEck’e ilişkin GelirV Fonu, Genesis’in en büyük elli alacaklıları ortasında bulunuyor.

Kripto kredi kuruluşu Genesis, tüm müşterileri ve paydaşları için pahası, olabilecek en üst noktaya taşımak ve gelecek periyotta güçlü kalabilmek ismine gerçekleştirdiğini belirttiği stratejik hareket planı kapsamında iflas müracaatında bulundu.

Genesis’in alacaklıları ortasında kripto bölümünde bulunanlara epey tanıdık gelecek isimler mevcut. Genesis’in Gemini Trust Company’ye 766 milyon dolar borcu bulunurken Cumberland DRW’ya 18,7 milyon dolar, ByBit’e yatırım yapan kripto fonu Mirana’ya 151,5 milyon dolar, Babel Finance’in ardındaki takım olan MoonAlpha Finance’e150 milyon dolar ve Van Eck’e ilişkin Gelir Fonu’na 53 milyon dolar borcu bulunuyor.

Bunların yanında isimleri açıklanmayan bir dizi alacaklı da mevcut. Bilinmeyen bir alacaklıya 462.2 milyon dolar, bir öbür alacaklıya ise 230 milyon dolarlık borç kelam konusu.

Bu makale birinci olarak CoinDesk Türkiye üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Antika Eşya Alanlar - Tuzla Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - lol rp fiyatları - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa çamaşır makinası - hd film cehennemi - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/