ÜlkeKültür.com

Diyarbakır Besyo Hazırlık Kursu

0 188

Diyarbakır Besyo hazırlık kursu BESYO’nun tüm bölümlerine fiziksel ve mental açıdan öğrenci yetiştiren bir spor akademisidir. Bu alanda öğrencilerin öncelikle parkura hazırlanmadan şu alanlarda yetkinliğini analiz eder ve öğrenciyi bilgilendirir:

ÖSYM’nin yaptığı TYT sınavında %30 başarı oranı

Orta Öğretim Başarı Puanı’nın %15 etkisi

Üniversitelerin ilgili özel yetenek testlerinde gösterilen performansın %55’i

Diyarbakır Besyo hazırlık kursu, bünyesinde barındırdığı alanında uzman antrenör olan erkek ve kadın  hocalar tarafından yukarıdaki puan kriterlerine göre programlar hazırlamakta ve öğrenci yetiştirmektedir. Bu programlar sayesinde öğrencilerin gelişimleri kayıt altına alınmakta ve gelişim çizelgeleri oluşturulmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz kıstaslarda her öğrencinin belirli bir başarıyı yakalayabilmesi için puanını olabildiğince yüksek alması gerekmektedir. Diyarbakır Besyo hazırlık kursu olarak spor yeteneğinin yanında sınav puanlarını da oldukça önemsiyoruz. Bu sebeple puan barajı 300-350 olan bir üniversiteye, 200 puanlı bir öğrenciyi göndererek kazanabileceğini iddia etmiyoruz. Her üniversitenin kendine has alım şartları ve dolayısıyla başvuran öğrencilerin çeşitli puanları bulunmaktadır. Diyarbakır Besyo hazırlık kursu olarak bu istatistikleri bir çizelge haline dönüştürerek her puandan öğrencinin yerleşebilmesi için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Diyarbakır Besyo hazırlık kursu olarak alanında eğitim görmüş 8 uzman antrenör ile 10 yıllık bir süre boyunca BESYO alanında öğrenci yetiştirmekteyiz. Bizim düsturumuz dürüstlük ve güven üzerine kuruludur ve bu bağlamda aday öğrenci ile birebir özel görüşmeler yaparız. Bunun yanı sıra Spor akademisi olarak son teknoloji cihazları kullanılmakla birlikte aday öğrencinin ilgi ve yeteneği de dikkate alınmaktadır. Öğrencinin gelişimini salamak doğru eğitimci olmaktan ve kendini sürekli geliştirmekten geçmektedir. Son teknolojiyi yakalayamamış ve üniversitelerin gündemini takip edemeyen bir hazırlık kursu sizin 1 yılınıza mâl olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

elektrikli vinç - Kaynak Mağazam - İstanbul elektrikçi - Gebze Ceza Avukatı - evden eve nakliyat fiyatları - message near me - massage service antalya - Almanya eğitim danışmanlığı - Almanyada yüksek lisans - lol rp fiyatları - Bursa çamaşır makinası - top havuzu - https://meskhaber.com/ - Betnano giriş için tıklayın!