ÜlkeKültür.com

Blockchain.com “The Pit” ile kripto para süreçlerine imkan verecek

0 9

 

40 milyondan fazla kripto varlık cüzdanı geliştiren Blockchain.com, yeni bir Borsa ile kripto paralarda süreç tarafına yöneliyor.

Londra merkezli kripto para süreç paltformu The Pit, Bitcoin, Ether, Bitcoin Cash, Tether, Litecoin ve Paxos süreçlerinin yapılmasına imkan sağlaaycak. Müşteriler süratli bir biçimde fon aktararak süreçlere başlayabilecek.

Blockchain.com CEO’su Peter Smith, kelam konusu borsayı kurma fikrinin 2017 ve 2018 yıllarında borsaların performasının en uygun ihtimalle inişli çıkışlı olduğu kripto para piyasasında yaşanan yükseliş ve düşüş sürecinden doğduğunu belirtti.

Smith, alıcı ve satıcıları eşleştiren yazılımı işaret ederek, “Bu süreç sonrasında geri adım attık ve bu defa neyin farklı olması gerektiğini düşündük. Yine yatırım yapmaya o vakit başladık. Wall Street ya da Chicago düzeyinde bir eşleştirme motoru inşa etmek istedik.” dedi.

The Pit’in kurumsal yatırımcıların kullandığı profesyonel sistemnler ile birebir altyapıya sahip olacağı belirtildi. Borsa yayın hayatına 200’den fazla ülkede girecek ve 26 kripto para ünitesi ortası süreçlere müsaade verecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BorsaSpor Tayt ModelleriÜmraniye Gündem Haber
https://meskhaber.com/
uluslararası evden eve nakliyat
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - medikal maske üreticileri - Pencere Korkuluğu - Sfero Döküm - tiny house konaklama - ertuğrul doğan