ÜlkeKültür.com

Birisi Elon Musk’ı durdursun! Ünlü milyarder, Twitter’daki kıyıma devam ediyor!

0 0

Twitter’daki işten çıkartmalar duracak üzere görünmüyor. Alınan son haberlere nazaran Elon Musk, şirketin satış ve paydaşlık takımlarını amaç alacak yeni işten çıkarmalar yapmayı düşünüyor. Potansiyel kesintilerin ölçeği meçhul, lakin çok sayıda olacağı düşünülüyor.

Cuma günü Musk’ın, Twitter’ın reklam satış lideri Robin Wheeler‘dan ve şirketin paydaşlıklar şefi Maggie Suniewick‘ten daha fazla çalışanı işten çıkartmalarını istediği bildirilmişti. Wheeler bunu reddetti; sonuçta iki isim birden işten çıkarıldı.

Twitter artık bir irtibat takımına de sahip olmadığından ötürü, bu haberler hakkında rastgele bir açıklama yapmış değil. Şayet işten çıkartmalar devam ederse, mevcut iş gücü yaklaşık olarak yarıya inmiş olacak. Musk’un şirketi devralmasından sonra bağlantı grubunun birden fazla işten çıkarılmış ve 1.200 kişi de tabiatıyla istifa etmişti. Twitter’ın bu biçimde çalışmaya nasıl devam edeceği merak ediliyor.

Halihazırda sıkıntılar çıkmaya başladı bile. Cumartesi günü, kimi kullanıcılar platformun otomatik telif hakkı ihtar sisteminin çalışmadığını fark etti. Bir mesaj dizisinde, bir Twitter kullanıcısı Süratli ve Öfkeli filimin The Fast and the Furious: Tokyo Drift kısmının tamamını yayınlandı. Mevzu yaklaşık bir gün boyunca açık kaldı ve Twitter sineması yayınlamaktan sorumlu hesabı askıya almadan evvel geniş çapta paylaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya