ÜlkeKültür.com

Arka arda 4. haftada da Bitcoin fonlarından çıkış sürat kazandı

0 13

Lider kripto para Bitcoin (BTC), son 7 gün içerisinde yatay negatif bir fiyat hareketi kaydetti. BTC boğaları güç kaybederken kurumsalların altcoin alımı yaptığı görüldü.

CoinShares tarafından yayımlanan aktüel kripto para raporu, dikkat çeken datalara işaret etti.

Rapora nazaran kripto para yatırımcısı kurumsallar, Mayıs ayının 2. haftasında Bitcoin fonlarından çıkmaya devam etti. Bilgiler, geçen hafta kripto para varlıklarına dayalı yatırım eserlerinden 53,8 milyon dolarlık net çıkışa işaret ediyor. Üstelik kurumsallar, Bitcoin fonlarında 48 milyon doları bulan bir satış gerçekleştirdi.

Böylece son dört haftada toplam BTC çıkışı 160 milyon doları buldu.

Bitcoin’nin short ETP’leri de bu çıkışa eklendiğinde varlıkla ilgili çıkışların toplamı 201 milyon dolara ulaşıyor. Öte yandan kurumsalların sekiz farklı altcoin için alım yaptığı görüldü. Coinshares analistleri, yatırımcıların yatırım tercihlerinde “daha ​​maceracı ve seçici” hale geldiklerine işaret etti.

Avrupa’nın en büyük dijital fon idare şirketi CoinShares’in raporuna nazaran yatırımcılar altcoinlere yöneliyor.

Zira geçen hafta Cardano (ADA) 0,5 milyon dolar yatırım alırken Tron (TRX) 0,23 milyon dolarlık alım gördü. En çok yatırım alan altcoin projesi Solana (SOL) oldu. Öncü metaverse projelerinden Sandbox (SAND) da 0,2 milyon dolarlık kurumsal girişi kaydetti.

Dikkat cazip formda BNB, toplam 0,5 milyon dolar fiyatında satış ile çıkış gören tek altcoin oldu.

Bu makale birinci olarak BeInCrypto üzerinde yayımlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Köpek pansiyonu - hd film cehennemi - tevkifat hesaplama - AiKalem Blog - oto çekici - bir finansçı - top havuzu - instagram takipçi satın al - https://meskhaber.com/ - düğün davetiyesi - slot siteleri - canlı casino siteleri