ÜlkeKültür.com

Analog Devices Gelir Raporu, Q4 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

0 0

Investing.com – Analog Devices, dördüncü çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist kestirimlerini aştığını ve kestirimlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, pay başına $2,73 gelir ile toplam gelirinin $3,25B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin pay başına $2,58 ve toplam $3,16B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Analog Devices payları 9% düştü. Payın süreç gördüğü Nasdaq 100 endeksi 29% düştü.

Analog Devices Bilgi Teknolojisi bölümündeki öbür büyük gelir raporlarını takip ediyor

27 Ekim günü Apple, dördüncü çeyrekte pay başına $1,29 gelir ile toplam gelirinin $90,1B olduğunu tabir etti. Beklentiler, pay başına $1,26 gelir ile toplam gelirin $88,76B olacağı tarafındaydı.

25 Ekim günü Microsoft şirketinin gelirleri ise analist varsayımlarını aştığını ve birinci çeyrekte pay başına $2,35 gelir ile toplam $50,1B gelir elde etti. Investing.com analistleri pay başına $2,32 gelir ile toplam $49,86B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya