ÜlkeKültür.com

4 yıl evvel Steam ile yollarını ayıran oyun devi, artık geri dönmeye hazırlanıyor

0 0

Ubisoft, Epic Games Store’u ve kendi Connect başlatıcısını ön plana çıkartma eforlarının başlamasından 4 yıl sonra, oyunlarını tekrar Steam üzerinden sunmaya hazırlanıyor. First up, yayıncının Steam üzerinden sunacağı birinci oyunların Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve oynaması fiyatsız Roller Champions olacağını söylüyor.

Bir Ubisoft sözcüsü Eurogamer’a verdiği demeçte, “Ubisoft Connect aracılığıyla dengeli bir oyuncu ekosistemi sağlarken oyunlarımızı nerede olurlarsa olsunlar farklı kitlelere nasıl ulaştıracağımızı daima olarak değerlendiriyoruz” dedi ve ekledi: “Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Roller Champions, Steam’de yayınlanacak Ubisoft oyunları ortasında olacak.

Assassin’s Creed Valhalla, 6 Aralık’ta Steam üzerinden indirilebilir olacak. Ubisoft daha evvel Steam’i terk etmenin bir iş kararı olduğunu söylemişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7dak - top havuzu - Borsa - Spor Tayt Modelleri - sohbet - https://meskhaber.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - tiny house konaklama - steroid satın al - medyum - istanbul antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya